PROFIL SPOLOČNOSTI

PREHĽAD OBJEDNÁVOK

 x 
Žiadne objednávky
NOVINKY

O nás

logoSpoločnosť MK NÁDRŽE s.r.o. bola založená v roku 2013 a stala sa spoľahlivým dodávateľom certifikovaných, skladovacích nádrži na naftu a adblue. Ponuka našej spoločnosti sa časom rozrástla o nádrže na prevoz PHM podľa noriem ADR , mobilné výdajne zariadenia, nádrže na benzín, produkty ochrany životného prostredia a veľa ďalších produktov.

K ponuke našich nádrži bezodkladne patrí servis ,poradenstvo a zabezpečenie odborných skúšok nádrži na prepravu podľa noriem ADR  s možnosťou ďalšieho zabezpečenia revízii nádrži, alebo skúšky tesnosti s certifikátom STN.

Pohonné hmoty dnes tvoria veľkú časť výdavkov mnohých spoločností. Naša spoločnosť Vám ponúka možnosť uskladnenia vlastnej motorovej nafty, olejov, adblue, chemikálii, vody.

MK NÁDRŽE s.r.o.

 

 

 

Je mnoho dôvodov prečo sa rozhodnúť pre kúpu nádrži. My Vám ponúkame možnosť výrazne znížiť výdavky výberom z našej širokej ponuky nádrži. Tankujte lacnejšie a hlavne bezpečnejšie. Vďaka moderným systémom výdaja si môžete kontrolovať každý výdaj nafty, a použiť na čerpanie magnetický kľúč, ktorý umožní čerpanie iba pre držiteľov kľúča a zaznamená presný počet litrov aj kilometrov.

V prípade záujmu nás kontaktujte a my sa budeme snažiť vybrať pre Vás ten najlepší spôsob skladovania a vhodné príslušenstvo podľa Vašich predstáv.

 

 


 

Nádrže na naftu

nafta

Nádrže na vodu

voda

Nádrže na Adblue

adblue

Výdajné zariadenia, čerpadlá

výdaj

Prepravné, skladovacie boxy

preprava

Nádrže na olej a chemikálie

olej

Zimná údržba

zima

Mazacia technika

mazanie

Nádrže na benzín

benzin

Ochr. životného prostredia

enviro

LOGIN